Přečtěte si rady a tipy pro renovaci automobilů a motocyklů, které vám usnadní práci. Připravili jsme pro vás užitečné návody a doporučené vybavení na leštění kovů i plastů.

Leštění a renovace

Povrchové úpravy kovů

 

Leštění a další povrchové úpravy si můžete u nás objednat
na tel. 515 532 850
nebo e-mailu info@micronplus.cz

broušení a Leštění nerezu

Proces leštění nerezu vás bude stát nemálo úsilí. Ale pokud ho provedete pečlivě, můžete se těšit na oslnivý výsledek. Dokonalého lesku při leštění nerezu dosáhnete jedině tehdy, když povrch perfektně vybrousíte. Pro broušení nerezu použijte výhradně brusivo pro nerez určené, jiné brusivo by bylo příliš slabé. Při leštění nerezu používejte pasty postupně od nejhrubší k nejemnější.

 

Postup leštění nerezu

  1. Sada pro leštění nerezuBroušení nerezu se provádí pro zarovnání výstupků a nerovností povrchu. Použijte smirkové plátno nebo brusné rouno a brusnou pastu.
  2. Kartáčování povrchu provádějte sisalovými kotoučky v kombinaci s brusnou pastou. Dojde tak k úplnému vyhlazení veškerých drobných nerovností.
  3. Předleštění proveďte látkovými kotouči a polomastnými leštícími pastami. Použijte řasené a skládané látkové kotouče, které díky své konstrukci při leštění chladí povrch kovu.
  4. Pro závěrečné doleštění nerezu použijte jemné leštící kotouče (z kalika, molina, technické tkaniny) a pasty (nejčastěji mastné nebo suché).

VÍCE INFORMACÍ

Sdílet