Přečtěte si rady a tipy pro renovaci automobilů a motocyklů, které vám usnadní práci. Připravili jsme pro vás užitečné návody a doporučené vybavení na leštění kovů i plastů.

Leštění a renovace

Povrchové úpravy kovů

 

Leštění a další povrchové úpravy si můžete u nás objednat
na tel. 515 532 850
nebo e-mailu info@micronplus.cz

Broušení a Leštění MOSAZi

Leštění mosazi vyžaduje přesné dodržení doporučeného postupu. Vybírejte vždy brusivo a nástroje určené pro mosaz, abyste se vyhnuli případnému poškození kovu. Nikdy kov neleštěte na sucho, ale použijte doporučené brusné a leštící pasty. Perfektní výsledek leštění mosazi závisí na dobrém obroušení. Pro každou fázi leštění mosazi pak použijte určené typy kotoučů a brusiva.

 

POSTUP LEŠTĚNÍ MOSAZI

  1. Sada pro leštění mosaziBroušení mosazi proveďte kvůli zarovnání výstupků a nerovností. K tomu použijte smirkové plátno nebo brusné rouno a brusnou pastu. Pro broušení mosazi zvolte hrubost 240-320
  2. Kartáčování povrchu proveďte sisalovým kotoučem a pastou Gamma 76
  3. Na předleštění mosazi a barevných kovů jsou vhodné kotouče z Kalika nebo technické tkaniny. K bavlněnému kotouči Kaliko doporučujeme použít pastu Avion.
  4. Na závěrečné doleštění mosazi jsou vhodné flanelové kotouče a kotouče z Molina. Pro dosažení vysokého lesku použijte bavlněný kotouč Molino v kombinaci s pastou Alfa 535.

VÍCE INFORMACÍ

Sdílet